Mobil Uygulama

Sanal Aksesuarlar Arkit Uygulaması

iOS Platformu için geliştirdiğimiz Arkit uygulaması , 3 boyutlu olan 5 adet objeyi gerçek ortamda istediğiniz alana yerleştirip o alanda gerçekten varmış gibi incelemenize olanak sağlayan temel bir arkit uygulamasıdır.

Nesnelerinizi kullanıcılarınızın detaylı inceleyip Artırılmış Gerçeklik teknolojisi ile incelemelerini sağlayabiliriz.

İncele

Mobil Uygulama

Matematik Oyunları - Hafıza

Çocuklarımızın matematiği daha çok sevmesi ve öğrenirken aynı zamanda eğlenmeleri açısından tasarladığımız ve kodladığımız Matematik Oyunları uygulaması iOS işletim sistemleri için geliştirdiğimiz bir mobil uygulamadır.

Uygulama temelde 30 saniye içerisinde en hızlı şekilde en küçük tam sayıyı doğru şekilde işaretleyerek dikkat ve hafıza yeteneğini geliştirmeye yardımcı olur.

Matematik Oyunları ile çocuğunuz sayıları hızlıca tanıma ve analiz etme yeteneği geliştirmeye yardımcı olacaktır.

İncele

Mobil Uygulama

İslami Dualar

İslami Dualar mobil uygulaması, farklı kategorilerde islami dualardan oluşan çalma listeleri,ilahiler gibi islami olan bir çok sesi içinde barındıran bir audio mobil uygulamasıdır.

İslami Dualar uygulaması tamamen ücretsiz olarak kullanılmaktadır ve günlük 30 bin kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Inowium olarak kullanıcılarımızın ücretsiz olarak yararlanabileceği yazılım projelerinin içinde olmaktan gurur duyuyoruz.

İslami Dualar Mobil Uygulamasının Bazı Özellikleri:

 • Çeşitli Sure,Ayet ve Dua Listeleri
 • Güne özel bazı Özel Dualar
 • İlahi Sanatçılarına ait eski ama özel parçalar
 • Dinlediğiniz sesi ileri - geri alabilme ve istediğiniz saniye aralığına alma. ( Günün dualarında bu özellik bulunmuyor.)
 • Her gün bir ayet,hadis ve günün sözü şeklinde bildirim ile farkındalık yapmak.

 

İncele

Mobil Uygulama

Nöbetçi Eczanelerim

Türkiye'de yer alan Günlük Nöbetçi Eczanelerin listesini,telefon ve adres bilgilerini veren, ilgili Nöbetçi Eczaneye yol tarifi yapan mobil uygulama toplam 70 bin kişi tarafından indirilmiş ve aktif olarak kullanılmaktadır. 

Uygulamamız tamamen ücretsiz olup, kullanıcılarımıza bilgi vermesi ve yararlı olması için hazırlanmıştır.Inowium olarak ticari uygulamaların yanında ücretsiz , kullanıcılarımızın her daim hızlı şekilde kullanabileceği yazılım uygulamalarının geliştirilmesine önem veriyoruz.

Nöbetçi Eczanelerim uygulamamızın bazı özellikleri:

 • "Nöbetçi Eczanelerim" uygulaması ile Türkiye'deki bir çok il ve ilçemizin nöbetçi eczanelerini konumunuza uygun olarak en yakından en uzağa adres ve telefon bilgilerine kadar listeler. O günkü Nöbetçi Eczanelerin adları, adresleri, konumları ve telefon numaraları en güncel halleriyle görüntülenmektedir.
 • "Nöbetçi Eczanem" uygulaması ile ulaşmak istediğiniz eczaneye tek bir dokunuşla rota çizebilir veya arayabilirsiniz.

İncele

Mobil Uygulama

Meditasyon Yap

Mental App uygulaması olan ve ücretsiz hizmet veren Meditasyon Yap uygulaması dünya çapında 40 bin kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Uygulamanın özelliği ise çeşitli yönlendirmeli meditasyonların, programların ve doğa seslerinin yer aldığı mobil uygulama platformudur.

Uygulama içerisinde:

 • Herkese uygun yatıştırıcı ses listeleri ve sesler!
 • Özel Derlenmiş Derin Uyku kalitesini artıracak sesler!
 • Mükemmel ses kalitesi!
 • Tamamen ücretsiz!
 • Arka planda da meditasyon ve doğa sesleri dinlemenin keyfini çıkarın!
 • İstediğiniz parçayı ileri veya geri alarak tekrar dinleyebilirsiniz!
 • Doğa sesleri ile huzurun gölgesinde gölgelenin!

İncele